Спеціально для підприємців, бізнесменів та тих, хто шукає постійну або тимчасову роботу як за кордоном, так й в Україні, ми розширили наш веб-сайт. Ми хочемо, щоб люди, які співпрацюють з нами були інформовані про можливості, відкриті для них на європейському ринку праці, а наші контрагенти мали повне уявлення про їх досвід та професійні навики.

Наша пропозиція спрямована на тих роботодавців, для яких важливо постійно підвищувати свою конкурентоспроможність. Якщо ви володієте сімейним бізнесом, або ви керівник великої корпорації, постійно шукаючий можливості економії, зберігаючи при цьому повну гнучкість, що дозволяє швидко і ефективно реагувати на поточні потреби клієнтів. Ця гнучкість забезпечена співпрацею з ГОВЕРЛА Аутсорсинг & Рекрутмент Компані.
З іншого боку, претенденти можуть розраховувати на широку підтримку наших консультантів і достовірну інформацію про наявні вакансії.

Ринок тимчасового працевлаштування, на якому ми успішно працюємо, несе в собі багато можливостей, як для роботодавців, так і для співробітників. Ми хочемо, щоб кожен з відвідувачів нашого сайту знайшов щось, що дозволить йому почати новий, більш цікавий етап у своєму житті: працівники – привабливи і перевірені пропозиції роботи за кордоном та в Україні, роботодавці – нового надійного ділового партнера, який відкриє можливості впровадження інноваційних рішень в області кадрового аутсорсингу та управління людськими ресурсами.

Наш досвід у співпраці з іноземними партнерами і орієнтування на європейські ринки праці, таки країни, як Німеччина, Франція, Іспанія і Бельгія, є нашою незаперечною перевагою, а задоволення наших партнерів рівнем обслуговування – найкраща рекомендація.
З іншого боку, завдяки співпраці з перевіреними контрагентами, враховуючи досвід та турботу наших консультантів по відношенню до претендентів, наша компанія завойовує все більше довіри та статус надійного роботодавця.

ТДВ ГОВЕРЛА Аутсорсинг & Рекрутмент Компані швидко діє в багатьох галузях промисловості, але більш ефективніше працює в таких областях, як будівництво (оздоблювальні та монтажні роботи), логістика, виробництво, сільське господарство, громадське харчування, догляд за хворими та літніми людьми, дітьми. Наші претенденти шукають роботу в більшості в промисловості, в будівництві та сезонні роботи в сільському господарстві і садівництві.
Всіх зацікавлених у співпраці з ГОВЕРЛА Аутсорсинг & Рекрутмент Компані запрошуємо ознайомитися з нашим веб-сайтом і відвідати наші офіси в Києві та Івано-Франківську!