Всім претендентам на постійні чи тимчасові вакансії, як в Україні, так і в країнах Європейського Союзу, ми пропонуємо роботу з урахуванням їх конкретних вимог і очікувань. Ми хочемо, щоб люди, які співпрацюють з нами були інформовані про можливості позитивних змін у їх кар’єрному рості, відкриті для них. Ринок праці, особливо у важкі часи кризи, надає всім бажаючим дуже багато шляхів подолати уявну безвихідність.
Ми хочемо, щоб кожен відвідувач нашого сайту, прагнучий змінити своє життя до кращого, міг знайти на ньому щось підходяще для себе, що дозволить йому почати новий цікавий етап у своєму житті. Нашим пріоритетом є те, що ми надаємо впевненості потенційному співробітнику, який приймає на себе деякі ризики, пов’язані зі змінами в його трудовому житті, що за ним стоїть сильний та надійний партнер, який буде дбати про його інтереси. Повна легальність працевлаштування та прозорість відношень між працівником та консультантами ТДВ «ГОВЕРЛА Аутсорсинг & Рекрутмент Компані» викликають довіру і підтверджують наш статус надійного партнера.

ТДВ «ГОВЕРЛА Аутсорсинг & Рекрутмент Компані» пропонує роботу в компаніях у різних секторах економіки, таких, як офісна та адміністративна робота, логістика, вантажні та пасажирські перевезення, промисловість, громадське харчування, оздоблювальні та монтажні роботи у будівництві. У нас також є привабливі пропозиції для співробітників, зацікавлених в сезонних роботах в сільському господарстві і садівництві.
Щиро запрошуємо всіх, хто хоче змінити своє життя до кращого, прагне досягнути успіхів на професійному терені та зацікавлених у співпраці з ТДВ «ГОВЕРЛА Аутсорсинг & Рекрутмент Компані» ближче познайомитися з нашим підприємством!Ви запланували влаштуватись на роботу за кордоном? З нами у Вас це вийде дуже легко! Для цього просто регулярно заходьте на наш сайт або на наші сторінки в соціальних мережах Вконтакте, Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn та на інтернет портали, такі, як Work.ua, SuperJob.ua, Работа.ua, Jobs.ua або просто зателефонуйте в наш офіс і запитайте про поточні вакансії. Однак, якщо це Ваша перша поїздка такого роду, у Вас, ймовірно, є, ціла низка питань …
Ми вирішили підготували для Вас список питань, які ви повинні задати рекрутеру під час співбесіди:

 • Якім вимогам я повинен відповідати, щоб працювати на обраній посаді?
 • Яка має бути послідовність дій при працевлаштуванні?
 • Які документи необхідно мені подати для отримання візи та для прийому на роботу?
 • Чи можу я бути найнятий на роботу відповідно до умов діючого трудового законодавства країни роботодавця?
 • Хто буде мій прямий роботодавець?
 • Коли буде підписаний контракт? Ще до від’їзду, або на місці?
 • Чому потрібно чекати до 50 днів для виїзду за кордон?
 • Які форми зайнятості ви можете запропонувати мені і скільки я можу заробити?
 • Чи буде в мене право на відпустку? На якій термін? Кого та за який час потрібно попереджувати про належну мені відпустку?
 • Чи надає мені мій страховий поліс право на безкоштовну медичну допомогу за межами України?
 • Коли, з якою періодичністю і в якій валюті ви виплачується винагорода за роботу?
 • Чи повинен я піклуватися про житло сам чи агентство надасть мені його? Це буде безкоштовно чи потрібно мені за нього платити? Якщо так, то – скільки?
 • Що я повинен взяти з собою?

Коли я буду за кордоном, чи зможу розраховувати на підтримку Агентства?
Після цього просити і чекати на вичерпні відповіді і пам’ятати, що в ситуації, коли ви вирішили працевлаштуватись за кордоном, Ви повинні спочатку перевірити, чи дійсно це агентство працює легально! Що це означає? Ви просто повинні перевірити, чи дійсно ця компанія зареєстрована в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України, чи є у неї ліцензія на посередництво у працевлаштуванні за кордоном. Ви можете легко це перевірити, просто попросивши надати відповідний документ. Крім того, варто перевірити, чи має агентство офіційний веб-сайт.
Більш того, ми знаємо, що легітимні компанії не можуть стягувати передплати за працевлаштування. Ні коли не користуйтесь оголошеннями про вакансії в пресі, що містять тільки номер мобільного телефону !!!
Удачі Вам в пошуку роботи!


Ви збираєтеся працювати за кордоном? Подбайте про вашу безпеку!
Співпраця ТДВ «ГОВЕРЛА Аутсорсинг & Рекрутмент Компані» із страховою компанією UNIQA забезпечить Вам повний захист від непередбачених подій, які можуть статися при виконанні робіт за кордоном.
UNIQA, як одна з найбільших європейських страхових компаній представлена 38 компаніями у 18 країнах, в яких 20 000 співробітників та ексклюзивних партнерів обслуговує більше 10 мільйонів клієнтів.

Страховий поліс компанії UNIQA обійдеться Вам всього за 2,45 грн. в день!