ТДВ «ГОВЕРЛА Аутсорсинг & Рекрутмент Компані» дуже цінує своїх клієнтів й тому для їхнього комфорту у нас існує така послуга як супровід груп до роботодавця.
В даний час коли робота за кордоном для українців є дуже актуальною і все більше людей виїжджає за кордон, виникає питання яким чином добратися до незнайомого місця в незнайомій країні і в більшості випадків не знаючи мови. Вирішенням цієї проблеми є наша послуга яка і спеціалізується на тому щоб швидко, надійно та якісно доставити вас до вашого ймовірного місця роботи чи до роботодавця.


Ми наймаємо тільки професіональних водіїв тому можемо впевнено говорити що ваша подорож буде приємною і дозволить вам максимально відпочити перед майбутньою роботою. Також супроводжувати вас буде представник компанії, який допоможе вирішити всі питання які можуть виникнути у дорозі та передасть працівників «з рук в руки» роботодавцю.

Таким чином ТДВ «ГОВЕРЛА Аутсорсинг & Рекрутмент Компані» гарантує своїм клієнтам, що вони потраплять до роботодавця, уникнувши можливих негараздів та всіляких пригод.