Наша компанія намагається йти в ногу з часом і тому ми пропонуємо своїм потенційним клієнтам скористатися такими веб-продуктами, як онлайн-конференція і вебінар із роботодавцями.
Така практика досить широко розповсюджена у високорозвинених країнах, ви часто могли чути про співбесіди по мережі «Skype» коли і ви і роботодавець можете познайомитись особисто, поспілкуватися і скласти загальну картину про вибрану вами вакансію.

Онлайн -конференція дає можливість детальніше дізнатися про майбутніх роботодавців, різноманітні вакансії, умови праці та всі питання які тільки можуть вас зацікавити, а допомога професійного перекладача ТДВ «ГОВЕРЛА Аутсорсинг & Рекрутмент Компані» створить атмосферу взаєморозуміння між роботодавцями та кандидатами на здобуття вакансій.

Group Of Businesspeople Having Video Conference In Boardroom

Так як у багатьох людей існують стереотипи і навіть побоювання влаштування на роботу за кордоном ця послуга допоможе вам подолати усі непорозуміння і ви зможете зі спокійною душею готуватися до вашої майбутньої роботи.

Таким чином ви можете очно переконатися чи підходить вам вибрана вакансія і при оформленні документів бути впевненим у своєму рішенні.