Персональний Консалтинг – це управління людськими ресурсами і процесом залучення людей.

ГОВЕРЛА Аутсорсинг & Рекрутмент Компані адаптує свої послуги до індивідуальних потреб клієнта на підставі особистих анкет майбутних працівників. Маючи велику базу претендентів ми можемо знайти співробітника, який чудово впишеться в ті вимоги, які виставляє замовник. В основі нашого пошуку претендентів лежать найбільш ефективні методи вербування, використання баз даних, прямий пошук і відбір.Основними перевагами особистого консультування є:

  • Економія часу клієнта. Співробітники ГОВЕРЛА Аутсорсинг & Рекрутмент Компані перевіряють і аналізують вхідні заявки та після проведення співбесід із кандидатами на вакансії пропонують замовнику кращих із претендентів.
  • Економія коштів. Ваші співробітники можуть зосередитися на діяльності в повсякденному діловому житті, не втрачаючи ні сил, ні часу на пошук нових співробітників, допомагаючи тим самим збільшити прибуток компанії.
  • Гарантія для клієнта. Якщо кандидат, якого клієнт працевлаштував за допомогою ГОВЕРЛА Аутсорсинг & Рекрутмент Компані, не відповідає його очікуванням, ми відразу ж шукаємо для нього нових кандидатів для повного задоволення потреб замовника.